Ako dolazite u društvo, molimo da se pridržavate važećih epidemioloških mjera

Molimo da se uključite u organizaciju izleta za iduću godinu. Izlete objavljujemo tromjesečno, tako da su vaši izleti za 3. tromjesečje više nego dobrodošli.

!!! Od 20. rujna 2021. godine na e-mail adrese naših članova, ali i drugih zainteresiranih, pristizat će NEWSLETTER s informacijama o izletima za idući mjesec.

Iako kućom na VINIŠTU upravlja HPD Vihor mi i dalje možemo dežurati u ljetnim mjesecima.
Dežurstva nisu više tjedna nego su vikendom, ali vas ništa ne sprječava da dežurate cijeli tjedan.
Javite se našoj Jeleni Plišo do 28. svibnja 2022. ako želite dežurati na jelena.pliso@gmail.com ili 098 388 043.

Kapelski planinarski put - KPP

KPP je planinarska obilaznica koju održavaju 3 društva, a koja počinje u mjestu Tuk, u srcu Gorskog Kotara, prolazi preko Bjelolasice, kroz strogi prirodni rezervat Samarskih i Bijelih stijena te se preko Kolovratskih stijena spušta prema moru u Klenovicu mjesto na obali pokraj Novog Vinodolskog.

Na KPP-u, čiji obilazak zahtijeva 3 – 4 dana hoda, postoji čitav niz planinarskih objekata koji su tako smješteni da osiguravaju odmor i noćenje.

Detaljan opis KPP-a nalazi se u Putnom vodiču.

KPP