Ako dolazite u društvo, molimo da se pridržavate važećih epidemioloških mjera

Molimo da se uključite u organizaciju izleta za iduću godinu. Izlete objavljujemo tromjesečno, tako da su vaši izleti za 3. tromjesečje više nego dobrodošli.

!!! Od 20. rujna 2021. godine na e-mail adrese naših članova, ali i drugih zainteresiranih, pristizat će NEWSLETTER s informacijama o izletima za idući mjesec.

Iako kućom na VINIŠTU upravlja HPD Vihor mi i dalje možemo dežurati u ljetnim mjesecima. Dežurstva nisu više tjedna nego su vikendom, ali vas ništa ne sprječava da dežurate cijeli tjedan.
Javite se našoj Jeleni Plišo, ako imate kakvih pitanja u vezi dežurstva na jelena.pliso@gmail.com ili 098 388 043.
Pregled dežurstava za ljeto 2022. možete vidjeti ovdje

Kapelski planinarski put - KPP

KPP je planinarska obilaznica koju održavaju 3 društva, a koja počinje u mjestu Tuk, u srcu Gorskog Kotara, prolazi preko Bjelolasice, kroz strogi prirodni rezervat Samarskih i Bijelih stijena te se preko Kolovratskih stijena spušta prema moru u Klenovicu mjesto na obali pokraj Novog Vinodolskog.

Na KPP-u, čiji obilazak zahtijeva 3 – 4 dana hoda, postoji čitav niz planinarskih objekata koji su tako smješteni da osiguravaju odmor i noćenje.

Detaljan opis KPP-a nalazi se u Putnom vodiču.

KPP