SASTANCI SE NEĆE ODRŽAVATI IZMEĐU 15.7.21. i 15.8.21.

Što se IZLETA tiče, do 15.8. neće biti organiziranih izleta. Za jesen pripremamo plan kojeg
ćemo uskoro objaviti. Molimo da se uključite u organizaciju izleta.

Tablicu za DEŽURSTVO NA KUĆI možete naći ovdje. Javite se Miroslavu Kovačiću za
rezervaciju termina na: mirokovacic56@gmail.com ili 092 348 9247

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
Priključite se!
Za vrijeme ljetne pauze treninzi se neće održavati i nastavljaju se krajem kolovoza 2021. godine o čemu ćemo vas detaljno obavijestiti na našoj web stranici..

Kapelski planinarski put - KPP

KPP je planinarska obilaznica koju održavaju 3 društva, a koja počinje u mjestu Tuk, u srcu Gorskog Kotara, prolazi preko Bjelolasice, kroz strogi prirodni rezervat Samarskih i Bijelih stijena te se preko Kolovratskih stijena spušta prema moru u Klenovicu mjesto na obali pokraj Novog Vinodolskog.

Na KPP-u, čiji obilazak zahtijeva 3 – 4 dana hoda, postoji čitav niz planinarskih objekata koji su tako smješteni da osiguravaju odmor i noćenje.

Detaljan opis KPP-a nalazi se u Putnom vodiču.

KPP