Molimo da se uključite u organizaciju izleta. Jesenski plan je gotovo popunjen, razmišljajte gdje bi nas mogli odvesti i u novoj godini.

!!! Od 20. rujna ove godine na e-mail adrese naših članova, ali i drugih zainteresiranih, pristizat će NEWSLETTER s informacijama o izletima za idući mjesec.

Tablicu za DEŽURSTVO NA KUĆI možete naći ovdje.

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
JESENSKI TRENINZI SE NASTAVLJAJU OD RUJNA U ISTIM TERMINIMA KAO I PROLJETNI!
Priključite se!

Kapelski planinarski put - KPP

KPP je planinarska obilaznica koju održavaju 3 društva, a koja počinje u mjestu Tuk, u srcu Gorskog Kotara, prolazi preko Bjelolasice, kroz strogi prirodni rezervat Samarskih i Bijelih stijena te se preko Kolovratskih stijena spušta prema moru u Klenovicu mjesto na obali pokraj Novog Vinodolskog.

Na KPP-u, čiji obilazak zahtijeva 3 – 4 dana hoda, postoji čitav niz planinarskih objekata koji su tako smješteni da osiguravaju odmor i noćenje.

Detaljan opis KPP-a nalazi se u Putnom vodiču.

KPP