Ako dolazite u društvo, zbog pogoršanja epidemiološke situacije, obavezno nosite masku, dezifincirajte ruke pri ulasku i držite distancu od drugih.

Molimo da se uključite u organizaciju izleta za iduću godinu. Svi ste dobrodošli sa svojim prijedlozima i inicijativama.

!!! Od 20. rujna ove godine na e-mail adrese naših članova, ali i drugih zainteresiranih, pristizat će NEWSLETTER s informacijama o izletima za idući mjesec.

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
JESENSKI TRENINZI SE NASTAVLJAJU OD RUJNA U ISTIM TERMINIMA KAO I PROLJETNI!
Priključite se!

Plan izleta