Ako dolazite u društvo, zbog pogoršanja epidemiološke situacije, obavezno nosite masku, dezifincirajte ruke pri ulasku i držite distancu od drugih.

Molimo da se uključite u organizaciju izleta za iduću godinu. Svi ste dobrodošli sa svojim prijedlozima i inicijativama.

!!! Od 20. rujna ove godine na e-mail adrese naših članova, ali i drugih zainteresiranih, pristizat će NEWSLETTER s informacijama o izletima za idući mjesec.

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
JESENSKI TRENINZI SE NASTAVLJAJU OD RUJNA U ISTIM TERMINIMA KAO I PROLJETNI!
Priključite se!

Učlanjenje

Članom Društva postaje se nakon što se u članski karton unesu traženi podaci i uplati članarina za tekuću godinu. Tada se članu izdaje planinarska iskaznica koja, osim za Hrvatsku, vrijedi i za sve zemlje članice Međunarodne unije planinarskih organizacija, skraćeno UIAA s kojima je Hrvatska sklopila ugovor o reciprocitetu.

Članarina: Djeca, učenici, studenti, nezaposleni i umirovljenici 65,00 kn; ostali 85,00 kn; iskaznica 6,00 kn.

Član Društva s plaćenom članarinom za tekuću godinu, osim odlaska na planinarske pohode i druge oblike druženja, ima pravo i na

• osiguranje od nesreće u planini,
  • 50 % popusta na spavanje u planinarskim objektima u Hrvatskoj,
  • pravo na popust u svim zemljama članicama UIAA s kojima je Hrvatska sklopila ugovor o reciprocitetu,
  • različite popuste prilikom kupovine planinarske opreme u specijaliziranim prodavaonicama,
  • godišnji plan izleta HPD Kapela za tekuću godinu,
  • godišnjak s crticama iz života duštva u prethodnoj godini.

Kao članovi, u Društvu možete nabaviti

• majice, naljepnice, privjeske sa znakom Društva,
  • buffove,
  • planinarske zemljovide,
  • dnevnik Kapelskog planinarskog puta (KPP-a).

Društvo posjeduje i planinarsku literaturu koja stoji na raspolaganju članovima za čitanje i pripremu izleta.

Učlaniti se može svake radne srijede od 19:00 do 20:00 sati u prostorijama Društva. Za učlanjenje potrebno je imati osobnu iskaznicu i potreban novac za uplatu.